Pánové v našem senátu, stydím se za Vás

27. 11. 2009 8:30:27
Ve včerejším blogu nazvaném "Vítejte pane Wildersi" http://paulczynski.blog.idnes.cz/c/112246/Vitejte-pane-Wildersi.html jsem se zabýval otázkou svobody slova ve vazbě na otázky politické korektnosti. Nejhorší co se mohlo stát se stalo. V našem absurdistánu připodělaní zbabělci nenašli odvahu plánovanou akci uskutečnit, neboť se nenašel pořadatel ochotný poskytnout sál poté, co senát akci na svém teritoriu zrušil a jeho šéf Sobotka prý dokonce požadoval, aby panu Wildersovi ministr vnitra zakázal vstup do ČR. Sancta simplicitas, kam jsme to v období oslav dvacátého výročí nabytí svobody dopracovali.

Geert Wilders je poslanec ze spřátelené svobodné a demokratické země.Proč mu Senát odepřel promluvit na své půdě? Protože vládnoucí idea politické korektosti každému kdo upozorňuje na nebezpečí islamizace starého kontinentu přiděluje nálepku xenofoba?

Přitom v tomto úzkoprsém, pokryteckém a zbabělém senátu promlouvali (jak napsal pan Joch) i jiní lumeni. Například čínští komunisté.

Požadavek na zákaz vstupu pana Wilderse prostřednictvím MV je pak už za rámcem mé politické tolerance. Tím hůř, že se jedná o lidi ze stejné strany v níž jsem i já. Za zákaz vystoupení v senátu v režii jeho předsedy se stydím.

Za pikantní považuji, že Senát Kongresu USA letos Wilderse přijal a vyslechl. Zdá se, že do americké demokracie jíž máme plná ústa máme ještě hodně daleko.

Pro milovníky politické korektnosti jejímž důsledkem může být postupná islamizace Evropy, pár postřehů, které mám uloženy ve folderu islám:
-Radikální muslimská skupina vyzvala k plnému začlenění islámského zákona šaría v celé Británii.
-Choudary řekl, že podle zákona šaría by ve Velké Británii ti, co zcizoloží, měli být ukamenováni, a dodal, že „každý, kdo se opije, by měl dostat veřejně 40 ran holí“.
-Extremistická skupina Islam4UK prohlásila na svých webových stránkách, že „má už dost demokracie a lidských zákonů a hříšnosti britské kultury“ a vyzvala muslimy z celé Británie, aby se přišli zúčastnit pochodu nazvaného „Pochod pro šaríu“.
-je vedená kampaň (Anjemem Choudarym), který požaduje, aby všechny ženy ve Velké Británii nosily burku.

Jestli naši politici bohužel i pravicoví budou uhýbat před diskuzí o problému militantních menšin, dopadneme tak, že se v podstatě naše společnost časem bude řídit podle jejich přání. Jak mírumilovné hnutí to je lze usoudit i z následujícího:

Súra 98, 6: A věru ti, kdož jsou nevěřící z vlastníků Písma (tzn. Židé a křesťané).... a to jsou ti nejhorší ze všech stvoření!
Súra 2,193: A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu.

Někdo se nám snaží namluvit, že jsou hodní a zlí muslimové. Zlý muslim odpaluje bomby v autobusech, zatímco hodný muslim se chce jen modlit a proto požaduje více mešit v zemi, kde je běžný kostel. Zkuste postavit kostel v zemi, kde je běžná mešita.

A jsme u toho. Multikulturalita není problémem. Problémem je, když ta jiná kultura si myslí, že myslí, že je tady doma a že bude ostatním diktovat. Multikulturalista si utopicky myslí že všichni budou žít svorně a ve vzájemné toleranci. Přitom jak vidno jedna tato kultura agresivně vyslovuje své požadavky.

Budeme-li neustále ustupovat a budou-li čelní politici zavírat hranice a ústa těm, kteří na toto nebezpečí upozorňují, možná se dožijeme naplnění této súry:
Súra 47, 4-5: A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!

A na závěr výborný Vyoralův vtip.

wilders.jpg

K tématu je vložena nová anketa:
http://www.paulczynski.cz/anketa.html

A pravidelný přídavek :

Fórek dne - dnes pár anekdot:
http://www.paulczynski.cz/par-dobrych-sesbiranych-vtipu.html

Foto dne - A je po létě:
http://www.paulczynski.cz/foto-dne--konec-leta-na-prednim-skle.html

A Když se řekne - kouření ptáka:
http://www.paulczynski.cz/kdyz-se-rekne-koureni-ptaka.html

A jeden citát nakonec :
Nikdy nic nevysvětlujte! Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám i tak neuvěří.
Elbert Hubbard
americký esejista

Autor: Petr Paulczynski | pátek 27.11.2009 8:30 | karma článku: 31.25 | přečteno: 2044x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Karel Trčálek

Trumfu nadějného básníka T. Vyorala, kmenového autora Protipoudu?

Avantgarda, v tom nejlepším smyslu slova, to je dnes především Protiproud. Dostat se mezi jeho vyvolené autory (mj. i L. Větvička) není vůbec lehké, já už se o to marně snažím několik let. Snad tedy teď!

16.9.2019 v 18:54 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Trčálek

Proč namísto soch a laviček vlastizrádce Havla odstraňujeme sochu osvoboditele Koněva?

To mi fakt hlava nebere, co jsme to my, Češi, za hlupáci, Havla necháváme a Koněva dáváme pryč! S národem, který adoruje masové vrahy a válečné zločince a zavrhuje skutečné hrdiny, to nemůže nikdy dopadnou dobře!

16.9.2019 v 17:10 | Karma článku: 12.22 | Přečteno: 354 | Diskuse

Tomáš Vyoral

11. 9. 2001 byly v USA popřeny zákony fyziky, logiky a selského rozumu. Cui bono?

11. září svou podstatou, respektive oficiálním výkladem, zcela popřelo jakékoliv do té doby platné fyzikální zákony, logiku a selský rozum. Nevím, jak to opravdu bylo, ale zcela určitě to nebylo tak, jak nám tvrdí oficiální verze.

16.9.2019 v 10:11 | Karma článku: 39.33 | Přečteno: 2354 | Diskuse

Luboš Chott

Chodím městem a dívám se za vrata aneb Co skrývá Jiránek pod pokličkou?

Primátor Dan Jiránek (ODS) stojí v čele koalice, která vede kladenskou radnici, takže logicky jdou za ním nejen úspěchy, ale i neúspěchy. Chválit ho nebudu, na to si stačí sám a má na to svoje lidi, ale... Snažím se být objektivní.

16.9.2019 v 7:55 | Karma článku: 5.23 | Přečteno: 118 | Diskuse

Michael Laitman

Příroda začala odstraňovat ochranný štít

V nedávné době srovnal hurikán Dorian se zemí rozsáhlé území na Bahamách a zabil tam desítky lid. Je pohřešováno přibližně 2500 lidí. V roce 2016 zuřil nad karibskými ostrovy hurikán Irma, doposud nejsilnější v historii Atlantiku.

16.9.2019 v 7:55 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 442 | Diskuse
VIP
Počet článků 1307 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3081
Postřehy z politiky a života.

Najdete na iDNES.cz