Muslimská demonstrace v Brně? Pěkný trapas.

4. 01. 2009 17:45:12
Media i servery informovaly o chystané protiizraelské muslimské demonstraci na brněnském centrálním náměstí. Za pikantní považuji, že se tak mělo stát pod sochou patronky města - Panny Marie na Mariánském sloupu, copak by tomu říkal Alláh, pomyslel jsem si.
Instalace vlajkyInstalace vlajkyPavouk

Taky jsem si říkal, copak to bude za divočinu, protože hoši co se umí opásat bombou a jít se vyhodit do luftu i s pár nevěřícími psy(někdy ale i s vlastními)jen aby v nebi mohli obcovat se sedmi pannami nejsou žádná ořezávátka.

Bez oběda, protože akce byla svolána na 13 hod. jsem vzal foťák, abych ten rozjitřený dav opásaný zelenými čelenkami pálící izraelskou vlajku zvěčnil. Skoro o půl druhé vypadalo náměstí tak, jako by demonstrovat přišli jenom novináři, fotoreportéři a televizní štáby. Jejich počty byly totiž vyrovnány se snědými demonstranty, kteří tiše postávali zhruba v počtu 30 - 40 lidí a podupávali v zeboucí vrstvičce padajícího sněhu. V rohu náměstí tiše postávalo vozidlo Městské policie, jehož posádka pro jistotu aby nezmrzla ani nevystoupila. Další policejní doprovod tvořila trojice nudících se policistů PČR. Výzdobu tvořila jedna palestinská vlajka a poté co přišla asi pětice hašišových individuí, prý "národní bolševici"ještě česká vlajka a černé prapory s komančským vercajkem a kalichem. Kdo je kde posbíral, to by mně zajímalo, asi jim slíbíli jointa na závěr. Ale sloužili jako doprovod jakémusi magorovi v ruské papaše, který když otevřel zobák, mohli jste si myslet, že jsme o 20 let zpátky. Hotové radio Jerevan. Zřejmě maskovaná bolševická bojůvka.

Ale předbíhám. Celá demonstrace probíhala v režii a moderaci jistého Lukáše Lhoťana, brněnského konvertity k islámu, který ještě 1.ledna ve svém blogu na iDnes odmítal podobnou demonstraci v Praze, aby ji 4.ledna zorganizoval v Brně. Nevím jak důvěryhodný se zdál pan Lhoťan shromážděným muslimům či Palestincům či co to bylo, ale mně se nezdál důvěryhodný ani trochu. Asi proto na jeho výzvy k vystoupení reagoval jen výše uvedený magor z národních bolševiků a ten byl taky bílý.

Jediné oživení byla trojice s proizraelským transparentem. Ale zřejmě muslimové v Brně se nerekrutují z těch, co se odpalují, protože zůstali naprosto neteční. Nebo byli zmrzlí, jako já.

Když jsem skoro po hodině v níž exhiboval pouze nedůvěryhodný Lhoťan odcházel, přinesli ještě jeden transparent o genocidě a dopředu vytáhli dvě muslimky, z nichž jedna byla prokazatelně taky konvertovaná češka. Burky neměly.

Tak nevím, když na demonstraci v tak vážné věci jak bylo deklarováno vystupují pouze náboženští přeběhlíci, a těch co se jich to týká tam napočítáte málem na prstech jedné ruky myslíte, že je to důvěryhodná demonstrace?

Já myslím, že to byl pěkný trapas. Nebo, že by se místní muslimové k Hamasu nechtěli hlásit? Hlavně že pan Lhoťan nezapomněl požádat o zasílání příspěvků na adresu jakéhosi občanského sdružení. Na to, že by něco poslali, nevypadalo ani těch pár pravých Palestinců co tam byli.
2lhotan.JPG
Náš brněnský muslim. Co ho k tomu asi vedlo?

2ablb.JPG
Neznámý exhibicionista s rudým myšlením

3abc.JPG
4bols.JPG
Skupina zjevných pomatenců - prý národní bolševici

4ablb.JPG
Národní bolševik, anarchista, nebo blb?

5hloucek.JPG
Skupinečka demonstrujících muslimů, nebo co to bylo

6palest.JPG
Tahle dvojice vypadala jako jediní autentičtí Palestinci

7odvazlivci.JPG
Proizraelští odvážlivci

8pm.JPG
Seshora shlížející vyděšená Panna Maria. To vlevo jsou muslimové, to vpravo čumilové

9trnsp.JPG
Transparent na který se půl hodiny čekalo

10baby.JPG
Když jsem odcházel, přitáhli dopředu dvě baby. Proč neměly burku nevím.

Tak prosím. Tohle byla bouře ve sklenici vody.

Autor: Petr Paulczynski | neděle 4.1.2009 17:45 | karma článku: 31.29 | přečteno: 1790x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Jan Ziegler

Není důvod oslavovat levicovou aktivistku a pašeračku lidí

Vážně nerozumím tomu, že někdo jásá nad kapitánkou Carolou Racketeovou z lodi Sea-Watch 3, která podle mého názoru zešílela, když prohlásila, že chce do Evropy dopravit na půl milionů ekonomických migrantů.

22.7.2019 v 17:59 | Karma článku: 30.74 | Přečteno: 511 | Diskuse

Dušan Póč

Chtít po vsetínské radnici takt vůči svým zaměstnavatelům? Nenechejte se vysmát…

Vsetínská radnice se rozhodla vymezit mantinely! A to přesto, že obyvatelé města, tedy alespoň jejich nepřehlédnutelná část, o nic takového, v případě německým investorem zamýšlené stavby spalovny v centru Vsetína, nestojí.

22.7.2019 v 17:06 | Karma článku: 10.35 | Přečteno: 183 |

Andrea Kostlánová

Únorová revoluce 1917 a zcela neschopní západní spojenci

Spojenci byli v Rusku reprezentovaní neschopnými diplomaty, jejichž jediným krátkozrakým cílem bylo udržet ruské jednotky za každou cenu na frontě, aby na sebe vázaly Němce.

22.7.2019 v 10:10 | Karma článku: 12.14 | Přečteno: 442 | Diskuse

Petr Mach

Kdo financuje převážení migrantů po moři?

Když různé neziskovky vozí do Evropy migranty z Afriky, mají na to peníze mimo jiné i z rozpočtu městské části Praha 5. Díky Pirátům, kteří v této městské části vyhráli volby a začali úřadovat.

22.7.2019 v 8:17 | Karma článku: 45.18 | Přečteno: 3831 | Diskuse

Jan Bartoň

Otázka Světlany Witowské: Existuje ekologický džihád?

V pořadu Události, komentáře probírala Světlana Witowská se svými hosty plány EU na nulové emise kysličníku uhličitého z Evropy do roku 2050. Padla i otázka na ekologický džihád.

22.7.2019 v 8:00 | Karma článku: 33.14 | Přečteno: 907 | Diskuse
VIP
Počet článků 1307 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3081
Postřehy z politiky a života.

Najdete na iDNES.cz