Sex na sjezdu ČSSD

20. 03. 2009 19:29:09
Začal sjezd ČSSD. Na režii a úpravě je zjevná ruka jejich (a to si přiznejme) úspěšné PR agentury. Vše je propracováno do detailu, že v sále se dokonce promenádují pubertální hostesky v tričkách s nápisem SOCDEM is sexy. Jediné co mi uniká, že když už je něco sexy, je to jak známo podle paní Paroubkové především mozek pana Paroubka. Proč ovšem potom není na těch tričkách, je podivné. Navrhuji zavést pátrání, kdo ho ukradl. Pro ty, kdo by se pátrání chtěli zúčastnit zde ukázka Paroubkova mozku.
Sexy dorostenkySexy dorostenkyOndrej Besperat - Aktualne

moz_par.jpg
Samostatnou kapitolou jsou potom projevy. Musím se přiznat, že mne až mrazilo, že tato squadra by mohla vyhrát další volby a převzít vládu. Tato vláda je sice podivný slepenec daný volebním systémem, který vcelku ze svých předvolebních slibů mnoho nesplnil, ale pořád je to ještě alespoň pro mne nejmenší zlo z těch co jsou ještě možná. Pro případné voliče, kteří by chtěli opakovat výsledek typu 13:0 bych připomněl staré: "Nur die dümmsten Kälber wählen seine Metzger selber." neboli : Jen nejhloupější telata si sama vybírají svoje řezníky. Nejvíce mne však.zaujal pazdRath. Tak sofistikovanou snůšku lží a polopravd už jsem dlouho neslyšel. Říká se tomu "ad hominem" neboli logický klam. Tento pán mi silně někoho připomínal.

article56.jpg

Při výčtu všech možných provinění vládnoucí garnitury jsem však asi přeslechl vlastní sebereflexi. Pro jistotu připomenu:

*Úplatkářská aféra s biolihem s možným propojením na vraždu podnikatele Mrázka, do které jsou zapleteni bývalý Škromachův poradce Hanáček a bývalí členové ČSSD Láznička se Schwarzovou.
*"Pět na stole v českých", tedy žádost o úplatek bývalého Paroubkova ředitele kabinetu Doležela a jeho nevyjasněná role v kauze Unipetrol při návštěvě polského premiéra Belky.
*Privatizace Unipetrolu provázená podezřením o úplatcích ve výši 1,2 miliardy korun, přičemž vyšetřování této kauzy ve Sněmovně bylo předčasně ukončeno dohodou ČSSD a KSČM.
*Krausovo kakao, podezření z praní špinavých peněz, úplatků a jeho kontakty s odsouzeným podnikatelem Rigem.
*Podíl exministra zemědělství Zgarby na spekulacích s pozemky ve výši až 2 miliardy korun.
*Pokus o vraždu Lhotského, který se podílel na transakcích s půjčkou ČSSD od Paroubkova neoficiálního poradce Jansty, a kterou měl objednat zavražděný Mrázek.
*Skandální tajná schůzka a vyjednávání bývalého náměstka ministra spravedlnosti Vyvadila (s vědomím Paroubka) s Pitrem, Pitrovy kontakty s exministrem zemědělství Palasem a ministrem práce a sociálních věcí Škromachem.
*"Všimné" pro doktora Ratha za inzerci přes doktorku Klimovičovou v ČLK, podezření z tunelování ČLK.
*Směnka na půjčku 60 miliónů korun pro ČSSD od záhadně uprchlého miliardáře Krejčíře, údajně podepsaná expremiérem Grossem, nevyjasněné okolnosti půjčky lidí z okolí Krejčíře bývalému řediteli NBÚ a Grossovu člověku Kadlecovi.
*Byt expremiéra Grosse, který nebyl schopen věrohodně vysvětlit jeho financování.
*Stíhání exministryně zdravotnictví Součkové za nevýhodné smlouvy ve sporu s firmou Diag Human.
*Srbovy korupční skandály a jeho odsouzení za přípravu vraždy novinářky.
*Přidělení zakázky pro Státní platební agenturu za téměř jednu miliardu korun bez výběrového řízení exministrem zemědělství Palasem.
*Zakázka na výstavbu dálnice D47, nevýhodná pro stát a přidělená bez veřejné soutěže.
*Tunelování podniku Liberta a odsouzení exministra financí Svobody a Snopkové.

A proto zpět k nadpisu o sexy sjezdu. Nejen trička, ale i výše popsané činy svědčí o tom, že s námi přátelé pěkně vyjebávají.

A na závěr bych doporučil zakončit sjezd heslem: MÁME HOVNO - TAK VŠEM ROVNO! , jak už kdysi dávno navrhl Macek.
Je argumentačně nevyvratitelné a za potenciální vlády ČSSD bude trvale platné. Kde skončí poté občané demonstruji na závěrečném snímku.
obcane.jpg

Autor: Petr Paulczynski | pátek 20.3.2009 19:29 | karma článku: 37.62 | přečteno: 2220x

Další články blogera

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma článku: 46.72 | Přečteno: 12668 | Diskuse

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma článku: 46.58 | Přečteno: 10493 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lukáš Burget

„Nacionalisté“ a „demokraté“, každý svoji půlku Václaváku…

Strana SPD dnes pořádá setkání svých příznivců, euroskepticky a národovecky zaměřených evropských politiků a koncert skupiny Ortel. Proti nim vystoupí "Hluková olympiáda".

25.4.2019 v 16:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Josef Nožička

Věříte paní Šojdrové, že za nás bude v Evropě statečně bojovat?

Již za měsíc nás čekají volby do Evropského parlamentu. Všichni politici, kteří v nich kandidují, mluví o tom, že právě oni budou v Bruselu či Štrasburku nejlépe a nejodpovědněji hájit zájmy naší země...

25.4.2019 v 14:15 | Karma článku: 30.49 | Přečteno: 559 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Vymýšlení nesmyslů - oblíbený sport poslanců. Hlavně ať to vypadá, že se něco dělá…

Nějaký pátek už sleduji zprávy stran různých navrhovaných zákonů. A nejde jen o návrhy čerstvé, ale i o ty staršího data. Často mají jedno společné – už předem je jasné, že neprojdou...

25.4.2019 v 12:48 | Karma článku: 26.64 | Přečteno: 571 | Diskuse

Ivo Hnilica

Osvobození 1945 - připomínat, nebo zabalit do "korektnosti"! Závěr.

Do současného politického rozložení v Evropě se již tato “vzpomínka” fakt nehodí a nezapadá do ní! Je uměle udržována, jako v bazaru oprašovaný starý artefakt a takový přístup již neslouží nikomu a ničemu.“Falešné„ a neupřímné řeč

25.4.2019 v 12:01 | Karma článku: 19.84 | Přečteno: 569 | Diskuse

Lukáš Otys

Je fakt nutné hrát za volantem ruskou ruletu?

Na silnici to s námi jde od devíti k pěti... Evropská komise zveřejnila nedávno statistiku bezpečnosti na silnicích a zrovna mezi premianty nepatříme. Jsme až na 21. místě z 28.

25.4.2019 v 8:30 | Karma článku: 15.39 | Přečteno: 575 | Diskuse
VIP
Počet článků 1307 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3080
Postřehy z politiky a života.

Najdete na iDNES.cz